درباره ما

اهداف و برنامه های سایت

تجربیات ملت، در قالب خاطراتی که از بزرگان و مردمش نقل می شود متبلور شده است. در «خاطره نگاری» تلاش داریم تا خاطرات افراد و چهره های مختلف را در موضوعات تاریخ معاصر، سیاست، فرهنگ، علم و فناوی، جامعه، اخلاق و دین، شهدا و دفاع مقدس، ورزش و مشاهیر گردآوری و منتشر کنیم تا براحتی بتوان از تجربیات و نکات و عبرتهای انباشته در آنها استفاده کرد. در کنار این امر نگاهی هم به نقد و بررسی و شناخت بیشتر مسئله خاطره و خاطره نگاری داریم؛ در بخش مقالات و مطالب آموزشی سعی داریم که به جنبه های مختلف خاطره نگاری و شناخت ویژگیهای خاطره معتبر بپردازیم.
اما علاوه بر انتشار خاطرات افراد مطرح و مشهور در هر حوزه و موضوع، به دریافت و انتشار خاطرات در سینه نهفته مردم عادی هم که می‌تواند حاوی نکات مهم و قابل استفاده ای برای دیگران باشد در موضوعات مختلف می پردازیم؛ درواقع این بخش توسط مخاطبان محترم سایت تکمیل می شود. این گنجینه در بخش خاطرات مردمی منتشر می شود.
سایت حاوی بخش های دیگری به نام اسناد، محصولات و همایشها هم می باشد که بیشتر تحت عنوان خود به اطلاع رسانی در این زمینه ها می پردازد.
از همه علاقمندان و اساتید و کارشناسان حوزه خاطره نگاری و سایر حوزه های مرتبط با هریک از موضوعات مطالب سایت طلب راهنمایی و ابراز مشاوره در ابتدای این راه را داریم.

منابع مالی و حقوقی سایت

“خاطره نگاری”، پایگاهی کاملا خصوصی و مردم نهاد در فضای وب است که تصمیم دارد محلی برای انباشت خاطرات و تجربیات ملی، جمعی و فردی همه ایرانیان باشد. کلیه هزنه ها و منابع مالی این سایت، از درآمدهای شخصی تامین می شود و هیچگونه وابستگی مالی و اداری و فکری به ارگان، نهاد و سازمانهای دولتی و حکومتی ندارد. به دلیل استقلال در منابع مالی مجبوریم از شیوه های مرسوم درآمدزایی همچون تبلیغات، کمکهای مردمی و داوطلبی بهره ببریم که در این زمینه دست یاری به سمت شما دراز می کنیم. جهت تقویت مطالب و محتواها و تولید خاطرات ناب مانده در سینه ها نیاز به هزینه داریم که در صورت تمایل برای درج تبلیغات یا نذر فرهنگی و کمک مالی می توانید از طریق «تماس با ما» یا به آیدی @khaterenegari در اینستاگرام پیغام دهید.

موفق باشید.

تاریخ درج مطلب: یکشنبه، ۱ تیر، ۱۳۹۳ ۱:۱۷ ب.ظ


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *