ماجرای درگیری عباس جدیدی و علیرضا دبیر؛ همه چیز از یک تماس تلفنی شروع شد!

خبرآنلاین نوشت:
همه چیز از دو هفته قبل شروع شده بود. زمانی كه عباس جدیدی نتوانسته بود مجوز حضور در انتخابات را بگیرد. او در این اتفاق علی دبیر را مقصر می‌دانست. چرایش را كسی نمی‌داند اما او دبیر را مقصر مشكلاتی كه برایش ایجاد شده بود می‌دانست. برای همین تلفنی حسابی از خجالت همکار و هم تیمی سابقش در آمده بود. عباس جدیدی در بخشی از گفت‌وگو به دبیر می‌گوید: «(..) عمرا اگر بگذارم تو صحیح و سلامت در خیابان‌های تهران راه بروی.»
… تماس دو هفته قبل و حساسیت و فشار اعلام نتایج آرا، تقریباً نه فقط جدیدی و دبیر كه همه اعضای اصولگرا و غیر اصولگرای بازمانده از شورا را كمی عصبی كرده بود. جلسه پتانسیل انفجار را داشت كه دبیر در زمان رد شدن از كنار عباس جدیدی این جرقه را روشن كرد. او جمله تند چند روز قبل عباس را به یادش آورد و تأكید ‌كرد كه هنوز روی پاهایش در شهر راه می‌رود. این جمله را دبیر گفت و رفت سر صندلی‌‌اش نشست. جدیدی كمی از راه دور با دستانش خط و نشان كشید و بعد دلش طاقت نیاورد. او سمت دبیر رفت و ضربه‌ای به این نماینده شورای شهر زد. دبیر هم متقابلاً سیلی عباس جدیدی را پاسخ داد، اما ضربه قهرمان سبك وزن كه به حوالی چشم جدیدی خورده بود، پوست صورت قهرمان سنگین وزن را شكافت و خون جاری ‌شد. فریادها و توهین‌ها فضای شورا را پر كرد و …
عباس جدیدی كه مدام آقا تختی را الگوی اخلاقی‌اش معرفی می‌كرد،كوتاه هم نمی‌آمد. بقیه ریختند تا سوای‌شان كنند و به سختی و با سلام و صلوات هر كدام را به سمتی بردند.
جدیدی كه به شدت عصبانی بود، به گفته شاهدان با مأموران تماس گرفت و شكایتی علیه علیرضا دبیر تنظیم كرد، اما در آن دقایق علیرضا دبیر از شورا خارج شده بود.

تاریخ درج مطلب: دوشنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۶ ۹:۵۹ ق.ظ

دسته بندی: خاطرات اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چندرسانه‌ای