ناگفته های محمد رضا زائری از نظرات آیت الله مجتبی تهرانی درباره احمدی نژاد؛ “اين فرد در كشور فتنه ای خونين به پا خواهد كرد و همه را به جان هم خواهد انداخت!”

به گزارش سایت خاطره نگاری، حجت الاسلام محمدرضا زائری در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت:

يكبار در محضر استاد بزرگوار و پير و مراد و مرشدمان مرحوم آيت الله حاج آقا مجتبى تهراني رضوان الله عليه نمي دانم به چه مناسبتي صحبت از آقاي احمدي نژاد شد كه به من فرمودند: “تا حالا بارها تلاش كرده كه پيش من بيايد ولي من زير بار نرفته ام!” بعد با قاطعيت و لحن خاصي ادامه دادند كه: “تا زنده ام نخواهم گذاشت بيايد!” عبارات تند ديگري هم داشتند كه چون گفتگوی من محضرشان خصوصی بود نمی دانم می توانم بقيه اش را بنويسم يا نه. ولی به هر حال لحن و موضع ايشان اين قدر تند بود كه خيلي تعجب كردم، مخصوصا از اين جهت كه در آن سالها (فكر مي كنم سال ٨٥ بود) هنوز ويژگی های شخصيتی آقای احمدی نژاد و ابعاد گوناگون رفتارهای او اين قدر واضح و آشكار نبود. مدتی بعد اين سخنان حضرت استاد را به يكي از اصحاب سرّ ايشان گفتم. آن بزرگوار (كه چون نمي دانم راضي به اين نقل هست يا نه اسمشان را نمي آورم) گفتند: اين كه چيزي نيست! من مدتها قبل از اين شلوغی ها و مشكلات سال ٨٨ خدمت حاج آقا صحبتي داشتم، فرمودند (نقل به مضمون) كه: “اين فرد در كشور فتنه ای خونين به پا خواهد كرد و همه را به جان هم خواهد انداخت!” ايشان می گفت: “بعد از حوادث سال ٨٨ يكبار خدمت حاج آقا عرض كردم كه عجب پيش بينی شما درست درآمد و فلانی اين فتنه را درست كرد، حاج آقا نگاهی كردند و فرمودند: “من اين را نگفتم كه! اين كه چيزي نيست! حالا مانده هنوز!” (بقيه سخنان حاج آقا تلخ تر و نگران كننده است و نمی خواهم نقل كنم) و عجيب اين بود كه آن مرد الهي تا پايان حيات شريف خود عليرغم فشارهاي زياد براي ملاقات رئيس سابق جمهوری با ايشان به هيچ وجه زير بار نرفتند و دقيقا او وقتي به ديدار حاج آقا آمد كه آن بزرگوار از دنيا رفته بود وادعاي “مگر سر جنازه ام بيايد!” صادق شد. اين روزها همه ش خدا خدا مي كنم كه پيش بيني حاج آقا درست درنيايد و خداوند كشور ايران و نظام اسلامي را از فتنه جديد حفظ كند. فتنه ای كه سالهای اخير بارها در نوشته هاي خود از نگراني در باره آن گفته بودم، اما نكته آخر را نمی دانم بنويسم يا نه؟!،… (توضيح عكس: حضور محمود احمدی نژاد بر سر جنازه مطهر حضرت آيت الله حاج آقا مجتبى تهراني رضوان الله عليه)

منبع: کانال تلگرام محمد رضا زائری، @morzaeri

تاریخ درج مطلب: چهارشنبه، ۲۳ فروردین، ۱۳۹۶ ۲:۰۲ ب.ظ

دسته بندی: خاطرات سیاسی

3 دیدگاه برای «ناگفته های محمد رضا زائری از نظرات آیت الله مجتبی تهرانی درباره احمدی نژاد؛ “اين فرد در كشور فتنه ای خونين به پا خواهد كرد و همه را به جان هم خواهد انداخت!”»

 • فروردین ۲۵, ۱۳۹۶ در t ۵:۵۵ ق.ظ
  Permalink

  شما اگه به حاج آقا تهرانی اینقدر ایمان دارید چرا همون زمان (سال ۸۵) پیشگویی ایشون رو منتشر نکردید یا حداقل چرا بعد از سال ۸۸ این کار رو انجام ندادید؟؟؟
  من نمیدونم حالا که ۸ سال از سال ۸۸ گذشته چرا دارید این کار رو میکنید؟
  اگه هدفتون کمک به مردمه که باید همون زمان این کار رو انجام میدادید و فتنه رو از نطفه خفه میکردید.
  اگر هم نباید این پیش‌بینی‌ها رو نقل کرد که چرا حال خبر از یه فتنه‌ی دیگه میدید؟

  پاسخ دادن
 • آذر ۱۰, ۱۳۹۶ در t ۳:۱۹ ب.ظ
  Permalink

  اولا: منظورتان این است که مرحوم تهرانی تحلیل سیاسی قوی دارد یا غیبگویی قوی! به نظر من هیچکدام نیست. او ظاهرا اخلاق درس می داد و کاری به کار کسی هم نداشت. در فتنه ۸۸ هم نه کاری کرد نه کلامی و …. هیچ هیچ . مثل آقای امینی، جوادی آملی، سبحانی و خیلی های دیگر سکوت کرد.
  ثانیا فتنه ۸۸ را احمدی نژاد به راه نینداخت یک عده پشیمان از گذشته و انقلاب به راه انداختند. همچون خاتمی – هاشمی کروبی و موسوی و با این ادعا: یازده میلیون تقلب شده! بعدها همه گفتند که دروغ گفتیم تقلب نشده بود.
  اگر اینگونه نسبت به مسائل کشور نگاه کنید حتما فتنه خونینی به راه خواهید انداخت. همچنان که کروبی هم خوابهایی دید و فتنه به راه انداخت.

  پاسخ دادن
 • آذر ۱۰, ۱۳۹۶ در t ۵:۰۳ ب.ظ
  Permalink

  اگر ماجرای مهدی کلهر (تهرانی) ، برادر مجتبی تهرانی را با احمدی نژاد بخوانید می توانید حدس بزنید چرا تهرانی بر فرض صحت این خاطره، این پیش بینی را کرده است. و دختر کلهر که به آلمان پناهده شد.

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =