ارسال خاطره

خاطرات خود از اتفاقات مختلف زندگی، از کودکی و نوجوانی و جوانی گرفته تا سیاست و فرهنگ و جامعه که فکر میکنید می تواند برای دیگران و یا آیندگان و تاریخ کشور مفید باشد به اشتراک گذارید و برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان منتشر شود.
در ارسال خاطره به این نکات توجه کنید که حتی المقدور خاطره شما حاوی این موارد باشد:
1- نام راویان (راوی می تواند شامل فردی که خود در واقعه حضور داشته و همچنین افرادی که با واسطه خاطره را نقل میکنند، باشد.)
2- تاریخ وقوع خاطره؛ شامل سال، ماه و روز. که اگر چنانچه هر کدام دقیقا مشخص نیست حدود و ثغور آنها مشخص شود. مثلا یک روز پاییزی در حوالی سال 65-66
3- جریان اصلی خاطره باید ابتدای و انتهای مشخصی داشته باشد و بلاتکلیف و سردرگم رها نشده باشد.
4- علاوه بر جریان اصلی خاطره، دیگر جزئیات و مطالب فرعی خاطره را هم که به یاد دارید برایمان نقل کنید. مزیت این جزئیات و مطالب فرعی در این است که علاوه بر زیبایی و جذابیت بخشیدن به خاطره، می تواند برای افراد دیگر نکته مهم و آموزنده ای دربرداشته باشد که شاید در نگاه شما کمتر جلوه کرده است.
5- خاطره، آن واقعه ای است که زمانش سپری شده و هم اکنون شما در ذهن دارید و بیان میکیند. اگر چنانچه در بیان بخشی از خاطره ای دچار تردید و احتمال هستید حتما آنرا مشخص کنید تا مخاطب به اشتباه نیفتد.

6- علاوه بر متن خاطره، هرگونه سند، عکس و نوشته دیگری که می تواند به استناد بیشتر خاطره کمک کند و در ارتباط با خاطره می باشد نیز ارسال نمایید.
در پایان، خاطراتی که قابل نشر باشند به نام راوی در قسمت خاطرات مردمی سایت منتشر می شود.

باتشکر

مدیریت سایت

لطفاً زمینه های مورد نیاز را تکمیل کنید.

 

تاریخ درج مطلب: پنجشنبه، ۲۶ آذر، ۱۳۹۴ ۳:۴۳ ق.ظ