خرید آپارتمان در کایتحانه استانبول ترکیه

خرید آپارتمان در کایتحانه استانبول ترکیه توسط تیم معتبر بوم ائوی ، فرصت فروش و سرمایه گذاری عالی همراه با شانس اقامت در ترکیه موضوع این مقاله است.

چرا بوم ائوی؟

تیم بوم ائوی (boomevi) با سال‌ها تجربه در زمینه فروش آپارتمان در ترکیه معرف مردم عزیز ایران است. مردم ایران کم و پیش با پروژه های طراحی و معاری و ساخت تیم بوم تحت برند بوم استودیو  (boomst) آشنایی دارند. اکنون بوم ائوی در تلاش است بدون واسطه و با بهترین قیمت شما را در ترکیه صاحب خانه کند.

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه با توجه به این که استانبول پایتخت ترکیه و یک کشور اروپایی است. بسیارمورد توجه مردم دنیا به خصوص ایرانیان است. همچنین شما با خرید ملک در ترکیه شانس دریافت اقامت ترکیه را نیز خواهید داشت.

فروش  آپارتمان در کایتحانه استانبول ترکیه

خرید آپارتمان در کایتحانه استانبول همراه با معرفی این محله و فرصت سرمایه گذاری عالی خرید و شانس ویژه اقامت در ترکیه یک فرصت عالی برای صاحب خانه شدن در ترکیه است.

سرمایه گذاری در منطقه کایتحانه استانبول

سرمایه گذاری در منطقه کایتحانه استانبول با خرید آپارتمان همانطور که گفته شد. از آنجا که هم در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. و همچنین از نظر سرمایه گذاری با توجه به این که از جمله مناطق رو به رشد با ارزش بالا است یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای فروش آپارتمان در کایتحانه استانبول ترکیه است.

مشاوره سرمایه گذاری ملک در کایتحانه با بوم ائوی

تیم بوم ائوی بدون واسطه شما را در کایتحانه استانبول ترکیه صاحب خانه می‌کند. کافی است از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان بوم ‌ائوی در ارتباط باشید.

بوم ائوی

کدپستی: 5157753714      شماره تلفن: 04133332930

فاکس: 04133332930      شماره موبایل: 09223654069

چرا خرید ملک در کایتحانه؟

از آنجا که خرید ملک در منطقه کایتحانه ترکیه به دلیل وجود مراکز رفاهی و تجاری فرآوان شامل مراکز لوکس خرید ، بیمارستان های مجهز ، مدرسه و دانشگاه های معتبر و … یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در ترکیه است.

بهترین منطقه برای خرید خانه در کایتحانه استانبول

کایتحانه (کایتهانه یا کائیتهانه) از منطقه های اروپایی استانبول ترکیه است. خرید آپارتمان و ملک برای سرمایه گذاری در این منطقه بسیار توصیه می‌شود.

منطقه کایتحانه Kağıthane استانبول شامل محلات چالایان ، چلیک تپه ، امنیت اولری ، گول تپه ، گورسل ، حمیدیه ، حارمان تپه ، هوریت ، محمت اکیف ، نورتپه ، اورتابایر ، صنایع ، طلعت پاشا ، تلسیزلر ، یحیی کمال و … است.

سیران تپه و سلطان سلیم در قسمت سرسبز این منطقه قرار دارند و در شمال کایتحانه است. محلات جنوبی نظیر مرکز محله و گولباغ شلوغ‌تر بوده و تجاری‌تر است.

قیمت آپارتمان در کایتحانه

قیمت آپارتمان در کایتحانه با توجه به متراژ ، سن بنا ، امکانات و محله کاملا متفاوت است. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان بوم ائوی از قیمت آپارتمان و فایل های متنوع مطلع شوید. لازم به ذکر است بوم ائوی بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت شما را صاحب خانه می‌کند. با این همه انواع آپارتمان از ۱۵۰ هزار لیر تا ۹۰۰ هزار لیر در این منطقه وجود دارد.

خرید آپارتمان ۴ خوابه در کایتحانه

خرید آپارتمان چهار خوابه در کایتحانه استانبول ترکیه با امکانات فوق العاده و لوکس با ارزش بالای سرمایه گذاری به خصوص برای خانواده های ایرانی بسیار جذاب است. اگر به دنبال آپارتمان ۴ خوابه در استانبول هستید حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید.

خرید-آپارتمان-لوکس-در-کایتحانه

قوانین خرید ملک در قاضی کایتحانه

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد موسسات و افراد زیادی بودیم که با وعده های جذاب اما در عمل سود جویانه اقدام به کلاهبرداری از هموطنان در زمینه خرید مسکن در ترکیه می‌کنند. تیم بوم ائوی با سال ها تجربه و معرف مردم ایران همچنین با پروژه های معماری بیشمار در ایران تحت تیم بوم استودیو یک مشاور و راهنمای ایمن در این زمینه است.

تاریخ درج مطلب: شنبه، ۱۳ اسفند، ۱۴۰۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ

دسته بندی: تبلیغات در خاطره نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *