روایت یک دانش آموز از واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی!

یکی از دانش آموزان سانحه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی در استان فارس به تشریح و جزییات این حادثه پرداخت. زینب رحیمی در خصوص این سانحه در جمع خبرنگاران افزود: زمانی که این حادثه رخ داد و از پنجره به بیرون پرتاب شدم، از ناحیه دست دچار و پهلو دچار شکستگی شدم.
وی با بیان اینکه ساعت 16 روز گذشته (9 شهریور) همگی در اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب حضور یافتیم، تصریح کرد: از آنجا حرکت کردیم به سوی بندرعباس و ساعت 20 پس از صرف شام و برگزاری جلسه و حفظ شعر برای افتتاحیه اردو در شیراز راهی استان فارس شدیم.
رحیمی با اشاره به اینکه ساعت 23 به سوی استان فارس حرکت کردیم، اضافه کرد: حوالی ساعت 2 بامداد در جاده ایستادیم که راننده اعلام کرد تا استراحت می کنم شما برای خود مقداری تنقلات خریداری کنید.
این دانش آموز تصریح کرد: تا ساعت 3 بامداد بیدار بودیم که یکی از مربیان اعلام کرد بروید استراحت کنید تا راننده حواسش پرت نشود، تصریح کرد: نیم ساعت نگذشته بود که مشاهده کردیم در بین زمین و هوا معلق هستیم.
وی با بیان اینکه به عنوان اولین نفر از شیشه به بیرون پرتاب شدم، اضافه کرد: شیشه ای که حاوی مهیاوه بود و بچه ها برای پختن نان سنتی همراه داشتند به سرم برخورد و همین امر باعث شد تا از شیشه اتوبوس به بیرون پرتاب شوم.
رحیمی با اشاره به اینکه با فریاد خواستار کمک شدم، افزود: رسیدگی مسئولان و پزشکان بسیار مناسب بوده و رضایت کامل دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

تاریخ درج مطلب: شنبه، ۱۱ شهریور، ۱۳۹۶ ۲:۵۳ ق.ظ

دسته بندی: خاطرات اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *