مصلحت نامه

دوره دو جلدی کتاب “مصلحت نامه” با مجموعه ای از حاشیه نگاری های دیدارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی در سالهای 91 تا 93 از سوی نشرثالث منتشر شد.
رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در تقریظی بر این کتاب نوشته اند: “نویسنده حاشیه ها، بسیار ماهرانه مطالب را پردازش کرده و از عهده توضیح مطالب مبهم برآمده، با قلمی شایسته تحسین که طبیعی است که حاشیه ­ها فراتر از متن بروند”.
جلد اول کتاب مصلحت نامه به حاشیه نگاری دیدارهای آیت الله هاشمی در سال های 1391-1392 و جلد دوم آن بر حاشیه نگاری های دیدارهای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالهای 1392-1393 اختصاص یافته و با تیترهایی نظیر ناگفته های ماجرای شورای رهبری در سال 68، چرا هاشمی از تاریخ نمی ترسد؟، آخوند متفاوتی که کهنه نمی شود، به دعای خیر ملتی، نه نگو!، “روایت هاشمی از مظلومیت ظریف”، ناگفته های هاشمی از انتخابات 84، پاسخ جالب هاشمی درباره ساده زیستی و انتخابات 92، انقلاب حق الناس بود، در 600 صفحه و با قیمت 48 هزار تومان روانه بازار نشر گردیده است.
زهرا شیدوش نویسنده این کتاب در مقدمه این کتاب آورده است: روزی که برای حاشیه نگاری دیدارهای آیت الله هاشمی دعوت شدم هرگز فکر نمی کردم در روند موج عظیم خواست یکپارچه ملتی قرار بگیرم که پایان پرشکوهش در انتخابات 92 رقم خورد. شاید مهم ترین تعریفی که تاکنون از آیت الله هاشمی شنیده باشم این نکته باشد: «مهم ترین هنر آقای هاشمی، هنر شنیدن است» و اکنون که این حاشیه نگاری را ماه ها بعد از انتخابات 92 تورق مجددی برای چاپ آن می کنم فقط می توانم بگویم: «هاشمی با مهم ترین هنرش، صدای مردم را در انتخابات 92 شنید و به دعای خیر ملّتی، نه نگفت!».
علاقه مندان می توانند با مراجعه به کتابفروشی های معتبر در سراسر کشور و یا تماس با شماره تلفن های 7-88325376 و مراجعه به سایت اینترنتی نشر ثالث به آدرس WWW.salesspublication.com اقدام به خرید کتاب “مصلحت نامه” نمایند.

تاریخ درج مطلب: شنبه، ۱۶ اردیبهشت، ۱۳۹۶ ۲:۳۷ ب.ظ

دسته بندی: خاطره نگاشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *